Hastane İşleyiş Sistemimiz

Aksaray'da yeni ve modern binamızda, huzur duyacağınız şık ve modern odalarda, ev sıcaklığında, güler yüzlü kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Hastanemizde en modern jinekolojik ve obstetrik müdahaleler, ameliyatlar başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir

Hasta Kabul ve Ön Kayıt

Hastanemiz Cumartesi günleri 13:00 'den sonra ve Pazar günleri hariç her gün 08:30-17:30 saatleri arasında poliklinik hizmetleri vermektedir. Hastalarımızın bağlı oldukları kurum yada sigorta doğrultusunda hastanemize başvururken yapması gereken işlemlerle ilgili olarak sitemizin ' anlaşmalı kurumlar' la ilgili bölümden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Danışma bölümündeki görevlilerimiz hastaneye başvurduğunuzda gerekli yardımda bulunmaktadır. Hastanemize gelen yabancı hastalarımızın muayene, yatış , taburcu ve sigorta işlemleri için yardımcı olmak üzere Almanca, İngilizce dilleri için tercümanlarımız hizmet vermektedir.

Poliklinik Hasta Danışmanlarımız

Kaydınızı yaptırdıktan sonra poliklinik katında hasta danışmanlarımız sizi beklemektedir. Doktorunuzla görüşmeden önce size gerekli ön bilgileri vermekte ayrıca yapılması gereken kayıt ve fotokopi işler için size yardımcı olmaktadırlar.SSk güncellemerinizde veya Karnenizde, Kimliğinizde, ve Kurumlarınızda çıkan problemler ve sorunlar için bilgi işlem merkezimiz işinizi geciktirmeden ve en kısa sürede çözmek için hastanemizde hizmet vermektedir.

Poliklinik Doktor Odalarımız

Her türlü rahim ameliyatları, doğumlara bağlı idrar tutamama ile ilgili araştırma ve ameliyatlar özenle gerçekleştirilmektedir. Menopoz teşhis, tedavi ve takibi, Kemik erimesi teşhis ve tedavisi, Tüylenme ve diğer hormon bozukluklarının araştırılması ve tedavisi, Tekrarlayan düşüklerin sebepleri, Kısırlık incelemeleri (Rahim filmi, Sperm analizi, Hormon araştırma, Ultrason), İntrauterin inseminasyon (rahim içiaşılama), Ovulasyon indüksiyonu - Kısırlık ameliyatları (Tanısal laparoskopi, Laparaskopik - Jinekolojik check-up, smear, biopsi, kanser araştırma ve ameliyatları, Gebelik takibi, ağrısız doğum, sezaryen ameliyatları İki modern ameliyathane ve doğum odası, fetal monitör, merkezi oksijen, son teknolojiye göre donatılmış bebek yoğun bakım odaları, şefkatli ve uzman ekibimizle 24 saat sizlerin hizmetindeyiz.

 

Yataklı Tedavi

Yataklı tedavi görmeniz gereken durumlarda hastanemizin son derece lüks, klima, buzdolabı ve televizyon ile donatılmış odalarımızda , dilerseniz refakatçınızla birlikte kendi evinizde olmanın rahatlığıyla tedavi görebilirsiniz. Güler yüzlü hemşirelerimiz 24 saat tek bir düğmeye basmanızla isteklerinizi yerine getirmeye hazırdır..

Güvenlik Ve Huzur

Ziyaret saatleri haftanın 7 günü 09:00-22:00 saatleri arasındadır. Hasta açısından sakıncalı olabilecek durumlarda ziyaret, hekim iznine bağlıdır. Yapılacak ziyaretlerin kısa süreli olması hem hastane hijyeni bakımından, hem de hasta sağlığı bakımından önemlidir. Hem ziyaretlerde hem de polikliniklerde sıra beklerken ihtiyaçlarınızın karşılanması için 4.katımızda cafeteryamız mevcuttur. Hastanemizde hasta odaları tek kişilik odalar şeklinde düzenlenmiştir. Tüm odalarımız refakatçi koltuğu ile donatılmış olup bir refakatçi kalabilir. Hastalarımızın sağlığı için tüm hastane binası içerisinde kapalı alanlarda sigara içilmesine kesinlikle izin verilmemektedir.Tüm Hastane katında olmak üzere toplam 16 adet güvenlik kamerası ile kayıtlar tutulurken ayrıca yapılan tüm telefon görüşmeleride kalite standartları içerisinde kayıt edilmektedir.